Web Analytics

Nora Istrefi bie në gjunjë, ka një arsye

Botuar nga: InfoKosova

Nora Istrefi me postimin e fundit shihet e ulur në gjunjë.

Pse? Nora Istrefi po rikthehet me një projekt të ri muzikor.

Xhirimet e videoklipit të këngës së re të Nores kanë nisur dhe projekti pritet të lansohet së shpejti.

Këngëtarja e njohur kosovarja vazhdon të shkëlqejë në çdo videoklip dhe paraqitje publike.

Në fotot e ndara nga videoklipi, veshja e saj ka në fokus një skelet të madh.

Ndërkohë, Nora po duket mjaftë e ëmbël./kosovarja/

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,164FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT