Web Analytics

Nora Istrefi shfaqet në shtrat buzë bregdetit, veshja e saj provokuese merr vëmendjen

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj, shkruan ORAinfo.

Tani, ajo pas ndarjes nga Robert Berisha, është fokusuar shumë në karrierën e saj.

Nora Istrefi po rikthehet me një projekt të ri muzikor.

Xhirimet e videoklipit të këngës së re të Nores kanë nisur dhe projekti pritet të lansohet së shpejti.

Në fotot e ndara nga videoklipi, Nora shfaqet e veshur goxha provokuese, ndërsa vëmendjen e ka marrë skeleti i madh i vendosur në rrobat e saj.

E ulur në shtrat, Nora shfaqet super hot në këto imazhe. /ORAinfo/

Shiko fotot:

Nga rubrika