Web Analytics

Nuk do besoni gjestin ‘romantik’ që bëri Donaldi për Boren në mes të rrugës (Video)

Bora Zemani dhe Donald Veshaj po e shijojnë lidhjen e tyre dhe po duken më të lumtur se kurrë.

Së fundmi ata po punojnë në një projekt së bashku ku do realizojnë një film.

Kjo i ka bërë që të shpenzojnë edhe më shumë kohë pranë njëri tjetrit.

Bora ka publikuar një video në InstaStory derisa shihet që Donaldi i mban xhaketen sipër kokës në mënyrë që mos të marrë shumë rreze dielli.

Gjest i bukur ky nga Donaldi apo jo?/InfoKosova/

Shiko videon:

Nga rubrika