Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
25.7 C
Pristina

Nuk do besoni si dukej Aurela Gaçe në vitin 1998 (Foto)

Këngëtarja e njohur Aurela Gaçe ka ndarë me publikun një foto të saj në kohën e rinisë.

Fotoja e cila daton në vitin 1998, shfaq Aurelën me flokët e shkurtër dhe bjonde.

Por, nëse mendoni se artistja do që fokusin ta kemi te fotoja e keni gabim.

Ajo kërkon të dijë mendimin e të gjithëve se si duket si shofere.

Ajo pyet nëse njerëzit mendojnë se ajo e do shpejtësinë apo jo.

‘Nisur nga ajo që shihni në skenë, si mendoni unë jam shofere që dua shpejtësinë? Lepur apo breshkë?’-pyet Aurela.

Përpos pyetjes, duhet thënë se Aurela duket një yll në vitin 1998!

Nga rubrika