Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Nuk do ta besoni sa vite do t’i mbush Arbana të dielën

Nuk do ta besoni sa vite do të bëj Arbana me 7 maj.

Ditëlindja e Arbanës këto ditë është bërë shumë e komentuar sepse do të jetë një ditë pas finales së madhe, Arbana do të mbushë plotë 40-të vite jetë.

Arbana për këto vite dha një shembull të mirë, të një gruaje, nëne dhe moderatoreje perfekte.

Ky vit Arbanën do ta gjejë më ndryshe, ajo këtë vit mori epitetin e nënës për të tretën herë./kosovarja/

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu