Web Analytics

Nuk do ta besoni sa vite ka mbushur Zanfina, sot feston ditëlindjen

Botuar nga: InfoKosova

Zanfina Ismaili sot feston ditëlindjen, kaq vite mbush.

Këngëtarja ka lindur me 10 maj në vitin 1986-të.

Ndërsa, sot Zanfina mbush plot 37 vjet, shkruan Kosovarja.

Ajo mori urime te shumta nga miqtë dhe familjarët.

Ndryshe, Zanfina ka kohë që ështe shkëputur nga muzika.

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,066FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT