Web Analytics
E diel, 4 Qershor, 2023

Nuk do ta besoni sa vite mbushi sot Arbenita Ismajli

Ajo është një vajzat më të komentuara në botën e showbizzit.

Krahas paraqitjeve të saj, Arbenita u bë e njohur edhe me lidhjen e dashurisë me reperin Fero.

Nga lidhja e tyre, çifti u martuan, gjithashtu gëzojnë edhe vajzën e tyre, Ninën.

Arbenita sot me rastin e ditëlindjen, mbush 25 vite.

Modelja, mori urime të shumta nga ndjekësit dhe ata që e njohin për njëra ndër ditët më të bukura të jetës së saj./Kosovarja/

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu