Web Analytics

Nuk do ta besoni se si dukej dikur këngëtarja seksi Çiljeta

Botuar nga: InfoKosova

Baby G para pak minutave ka postuar një foto në Instastory duke kthyer kështu ndjekësit mbrapa me kohën.

Ajo ka postuar një foto me Çiljetën në vitin 2015.

Këngëtarja Çiljeta me një pamje komplet ndryshme nga kjo e sotme, stilin e flokëve dhe veshjet unike.

Duket se këngëtarja ka nostalgji për kohën e vjetër./kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT