Web Analytics

Nuk do te besoni si dukeshin Armonda dhe Flamuri në fillim të lidhjes, publikojnë foton e vjetër

Botuar nga: InfoKosova

Armonda dhe Flamuri janë cifti i njohur në rrjetet sociale që janë mjaft aktiv duke ndarë pamje nga jeta private.

Së fundmi Armonda ka publikuar një foto të rrallë.

Ajo ka hapur aktivat dhe vendosi të publikoj një foto me Flamurin ku duket se ishin në fillim të lidhjes.

‘Tu i kqyr fotot’ kur ta sheh Flamuri 99 përqind ka me fshi’ ka shkruajtur Armonda krahas fotos./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT