Web Analytics
E enjte, 20 Qershor, 2024
23.7 C
Pristina

Nuk e keni ditur? Kaq vjeçe është Tanya

Nuk do ta besoni sa vjeç është Tayna.

Është prej disa vitesh në skenë, madje shumë aktive, andaj duket që i ka bërë goxha disa vite.

Por, jo.

Rep artistja Doruntina Shala, për publikun e njohur si Tayna është mjaftë e re në moshë, endë në të 20-tat e saj.

Biografia e Taynes

Emri i Vërtetë: Doruntina Shala

Vendlindja: Prizren Kosovë

Jeton dhe vepron në: Kosovë

Mosha: 26 Vjeç

Ditëlindja:14 dhjetor 1996

Shenja e Horoskopit: Shigjetari.

Nga rubrika