Web Analytics

Nuk e keni ditur? Kaq vjeçe është Tanya

Botuar nga: InfoKosova

Nuk do ta besoni sa vjeç është Tayna.

Është prej disa vitesh në skenë, madje shumë aktive, andaj duket që i ka bërë goxha disa vite.

Por, jo.

Rep artistja Doruntina Shala, për publikun e njohur si Tayna është mjaftë e re në moshë, endë në të 20-tat e saj.

Biografia e Taynes

Emri i Vërtetë: Doruntina Shala

Vendlindja: Prizren Kosovë

Jeton dhe vepron në: Kosovë

Mosha: 26 Vjeç

Ditëlindja:14 dhjetor 1996

Shenja e Horoskopit: Shigjetari.

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,179FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
405AbonentëAbonohu

Të FUNDIT