Web Analytics

“Nuk keni parë gjë akoma”, Luizi nis një “Big Brother” në Instagram

Fenomeni i Big Brother VIP Albania, Luiz Ejlli ka vazhduar lojërat e tij edhe jashtë shtëpisë.

U desh të presim tri ditë që ai të tregojë se e mori profilin e tij në Instagram, të cilin e hapi tashmë gruaja e tij Kiara Ejlli.

Fillimisht, Luizi para se të bëj postimin bëri një truk duke larguar nga miqësia tre miq të tij që i kanë qëndruar shumë afër gjatë këtij rrugëtimi në Big Brother VIP Albania.

Sic duhet Luizi po prishet me njerzit e tij te zemer, dhe kjo gje po vjen e po forcohet dita dites me shume detaje.

Shiko foton:

Nga rubrika