Web Analytics

Nuk ndalon jeta luksoze, Kiara Tito shkëlqen në fotosesionin e ri me rroba të shtrenjta

Moderatorja shqiptare dhe ish-banorja e Big Brother VIP Albania 2, Kiara Tito është prej personazheve më të komentuara në media rozë aktualisht.

Pjesëmarrja e saj në BBVA dhe romanca me fituesin e këtij formati, këngëtarin Luiz Ejlli e ka vënë në qendër të vëmendjes, e të cilën ajo po e shfrytëzon në mënyrën më të mirë të mundshme.

Pas daljes nga shtëpia e famshme numri I ndjekësve në llogarinë e saj të Instagramit ka ‘shpërthyer’ dhe aktualisht ajo numëron mbi 715 mijë të tillë.

Fansat të saj, prezantuesja po iu qëndron afër me postime të ndryshme dhe së fundmi me ta ka ndarë një fotosesion të ri ku ajo dukej e mrekullueshme.

Në imazhe, Kiara u pa e veshur me një xhaketë xhins nga “Louis Vuttion”, bluzë të bardhë “Miu Miu” që e kombinoi me pantallona lëkure të zi dhe një çantë “Jacquemus”.

“Edhe 2 shotsa?”, ka shkruar Kiara në mbishkrimi që është titulli I këngës së re të Luizit që solli në bashkëpunim me Donald Veshaj.

Ndërkohë, çifti që kurorëzuan dashurinë me martesë në natën finale të BBVA, po shijojnë marrëdhënien larg syrit të publikut, megjithatë herë pas here ndajnë momentet e tyre edhe me fansat. /Telegrafi/

Shiko fotot:

Nga rubrika