Web Analytics

Nuk përmbahen Roberti dhe e dashura e tij, sjellin momente intime nga plazhi

Këngëtari Robert Berisha dhe e dashura e tij, Ana, po shijojnë në maksimum lidhjen e tyre.

Para pak çastesh, dyshja ka publikuar një postim romantik.

Ata shihet se janë duke bërë plazh, ku shkëmbejnë puthje dhe përqafime me njëri tjetrin.

Ndryshe, ata kane kaluar disa pushime bashke kete vere.

Shiko foton:

Nga rubrika