Web Analytics

“Nuk pranoj dhurata të tilla në dasma, por…”, Gjyste Vulaj zbulon surprizën e bukur që i bëri një dasmore

Botuar nga: InfoKosova

Gjyste Vulaj është ndër artistet më të dashura shqiptare dhe tepër e kërkuar në koncerte e gëzime familjare.

Së fundmi ajo ka publikuar në instagram një nga dhuratat që i është bërë nga një dasmore në dasmën ku Gjyste po performonte.

“Nuk pranoj të tilla dhurata në dasma, ama kjo zemërbardha këmbëngulëse”-ka shkruar Gjyste

Kengetarja permes postimit e ka falenderuar vajzën për fustanin.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,947FansaPëlqeje
27,993NdjekësitNdjek
993NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT