Web Analytics

Tag: Gjyste Vulaj

Unaza e madhe me diamante i’a merr gjithë vëmendjen Gjystes

Këngëtarja Gjyste Vulaj është aktive me mbrëmje muzikore. Ajo që mori vëmendje më shumë është unaza në formë zemre. Unaza e...

Kjo është shtëpia super luksoze e këngëtares Gjyste Vulaj

Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj është tejet aktive në skenën e muzikës por mediat sociale nuk i lënë mbas...

Gjyste Vulaj ‘tranon’ rrjetin me paraqitjen e fundit

Këngëtarja e mirënjohur Gjyste Vulaj është tejet aktive në mediat sociale. Vulaj ka publikuar potpurinë e saj në bashkëpunim me...

“Nuk pranoj dhurata të tilla në dasma, por…”, Gjyste Vulaj zbulon surprizën e bukur që i bëri një dasmore

Gjyste Vulaj është ndër artistet më të dashura shqiptare dhe tepër e kërkuar në koncerte e gëzime familjare. Së fundmi...