Web Analytics

Nuk u shkëput asnjë moment nga balerina, Luizi zbulon çfarë bisede bëri Kristi me të

Puthja e Krist Aliajt me balerinën, nuk kishte si të kalonte pa u komentuar nga finalistët, e sidomos nga Luiz Ejlli.

Ky i fundit pas festës së beqarisë, nisi të ngacmonte Kristin, duke i bërë pyetje për balerinën, kjo pasi ata të dy nuk u shkëputën në asnjë moment gjatë mbrëmjes dhe madje shkëmbyen një puthje në buzë.

Luizi po i tregonte Dea Mishelit dhe Efi Dhedhes të gjithë bisedën që Kristi pati me balerinën.

Mënyra se si e tregonte Luizi dhe pyetjet që Kristi i kishte bërë asaj, shkrinë së qeshuri Dean dhe Efin.

Luizi tha se Kristi e pyeti se a ka shume vite qe e ben kete pune dhe a e ben me qejf.

Ndersa me pas ajo i ka thene se po vijn djem te bukur kurse Kristi i ishte pergjigjur djem vojne por si ne ketu ska.

Sigurisht te gjithe jane shkrire se qeshuri me pyetjet qe Kristi ia ka bere balerines, ndersa ate e kishte zene pija.

Komentimi i festës së beqarisë zgjati për rreth një orë pasi festa mbaroi, e më pas banorët fjetën gjumë.

Nga rubrika