Web Analytics

Nusja e Labit me vathë kaq të mëdhenj, mezi po i mban

Botuar nga: InfoKosova

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramin qe tashme publiku e sidomos fansat e Labit e pelqejne.

Qëndresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo së fundmi ka publikuar një foto ku shihet se sapo është rregulluar dhe po duket tejet bukur, ku vëmendjen morën vathët e saj./ORAinfo/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT