Web Analytics

Olta Gixhari shfaqet joshëse në fustan super të ngushtë

Botuar nga: InfoKosova

Aktorja e njohur, Olta Gixhari prej vitesh ka ndërtuar një karrierën në aktrim duke u pelqyer nga publiku.

Por mori vëmendje të madhe me pjesëmarrjen në edicionin e dytë të Big Brother VIP Albania.

Edhe pas daljes dhe përfundimit të BBVA, Olta po vazhdon të ketë vëmendje e të cilën po e shfrytëzon duke postuar imazhe të ndryshme në rrjetet sociale.

Edhe së fundmit, Olta ka postuar disa fotografi ku u shfaq në formë të mrekullueshme.

E veshur me një fustan të gjatë dhe të ngushtë që ia vinte në pah format e trupit.

Shiko foto:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,203FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT