Web Analytics

Olta Gixhari ‘tallet’ hapur banorët e edicionit të BBV3 ?! (Video)

Botuar nga: InfoKosova

Kur bëhet fjalë për BBV asnjë nga ish banorët nuk ndahet dot.

Këtë e ka treguar Olta Gixhari e cila ka ironizuar hapur banorët e BBV3.

Me një video në Instastoryn e saj teksa tregon momentin e hyrjes së saj brenda shtëpisë BBV2 dhe bashkangjitur me banorët e BBV3 teksa largohen.

Kete video me pas ajo e ka fshire.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT