Web Analytics

Olta Gixhari zbulon ku do e shohim pas BBV

Olta Gixhari mori vemendje te madhe me pjesemarrjen ne edicionin e dyte te Big Brother Vip Albania.

Edhe pse e la ne gjysme rrugetimin, ajo ka krijuar fansa te cilet e percjellin ne rrjete sociale.

Olta Gixharin do e shohim sërish në ekran pas mbarimit të Big Brother VIP.

Aktorja iu është përgjigjur sot pyetjeve të fansave dhe disa prej tyre donin të dinin mbi projektet e saj.

Olta ka zbuluar se do e shohim me një film duke lënë fansat kuriozë për më shumë.

“Një film me një kast që as ju shkon në mendje”, u përgjigj ish-banorja.

Shiko foton:

Nga rubrika