Web Analytics

Olta ‘shkiru’ zemrat e ndjekësve me videon që publikoi me djalin e saj

Botuar nga: InfoKosova

Aktorja e njohur Olta Gixharit po shkruan një kapitull të ri emocionues në jetën e saj, duke ndarë momente të paharrueshme me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Në një njoftim që i ka prekur të gjithë, Olta ka bërë të ditur se është në pritje të ëmbël për herë të dytë, duke e mbushur shtëpinë me më shumë dashuri dhe lumturi.

Por, përpara se të bëhen zyrtare lajmet për këtë gëzim të madh, ajo ka dëshiruar të ndajë një moment të veçantë me ndjekësit e saj.

Në një video të përmbushur me ëmbëlsi, Olta publikoi pamje të mrekullueshme ku është në shoqërinë e djalit të saj, Amarit.

Në këto momente të ndjera, pamjet nuk janë thjesht për të shfaqur një moment të bukur, por për të treguar lidhjen e fortë dhe dashurinë e pafund që ndajnë.

Në një moment të veçantë, Amar thotë me zërin plot dashuri: “Mamin e kam zemër, dashuri”, duke bërë që zemrat e ndjekësve dhe të Oltes të shkrihen në ëmbëlsi dhe lumturi.

Ky videoklip është shkaktuar mjaftë reagime dhe komente pozitive nga ndjekësit e aktores, të cilët nuk kanë hezituar të shprehin gëzimin dhe mbështetjen e tyre për këtë familje të vogël, por të mrekullueshme.

Shiko videon:

Të FUNDIT