Web Analytics

Olti Curri publikon meszhet e Massimilianos: Dua të vi në BBVA për të thënë të vërtetën

Botuar nga: InfoKosova

Ditën e djeshme në mediat online qarkulloi lajmi se aktori italian Massimiliano Varrese do të vijë në Big Brother Vip Albania për një përballje me Heidin.

Shkak për këto aludime u bënë lëvizjet e fundit të aktorit i cili nisi të ndiqte në Instagram faqen zyrtare të Top Channel dhe një prej autoreve të programit.

E mesa duket aludimet nuk janë pa vend!

Vetëm pak minuta më parë, Olti Curri ka publikuar në Instagramin e tij mesazhet që Massimilianon i ka dërguar një ndjekëses së tij, të njëjtën mesazh edhe në italisht edhe në shqip.

Aktori shprehet se dëshiron të vijë në Big Brother Albania që të tregojë të vërtetën e tij në lidhje me raportin që ka pasur me Heidin në Grande Fratello.

Historia me aktorin në vendin fqinj, i është përdorur disa herë Heidit në shtëpinë e “BBVIP3”, sigurisht për ironi, por edhe është komentuar masivisht nga publiku për të.

Ne na mbetet të presim ditët në vazhdim për të parë nëse do të ketë vërtetë një përballje mes Heidit dhe aktorit italian.

Shiko videon:

Të FUNDIT