Web Analytics

Pak me vones por, Teuta Krasniqi më në fund merr vendimin e duhur

Botuar nga: InfoKosova

Teuta Krasniqi është mjaftë aktive në rrjete sociale, e tani më ka marrë një vendim të ri.

Ajo zyrtarisht sot ka hapur një llogari në TikTok, këtë e tregoj vet ajo në Instastory.

Teuta gjithashtu ftoj gjithë shokë e ndjekës të saj ta suportojnë në këtë rrjet social të ri.

Duket se aktivetet dhe aktrimin e saj tani do keni mundësi ta shihni më shpesh./kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT