Web Analytics

Nuk do ta besoni se ku ka përfunduar Silva e këngës ‘Te ka lali shpirt’ me mbi 700 milion klikime

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur Silva Gunbardhi qe më një hit kishte rrëmbyer zemrat e publikut.

Kenga “Te ka lali xhan” e krijuar në 2013 u shndërrua në hit, andaj dhe aty Silva fitoi audiencën e saj.

Më pas këngëtarja nuk është aq aktive ani pse përformon në ahengje të ndryshme familjare, por skenës së muzikës më projekte të reja po i mungon.

Kjo ka bërë që të shkruajnë edhe shumë ndjekës të saj në komente të tipit ‘Na mungojnë hitet nga ti’.

Se kur do të jetë prezente në skenë mund të di vetëm ajo.

Të FUNDIT