Web Analytics

Në muajin e shenjtë të Ramazanit, ja për çka tjeter e shfrytëzon tevolinen Alma Bektashi

Botuar nga: InfoKosova

Alma është komentuar shumë në rrjete sociale për paraqitjen e saj tejet luksoze.

Ajo ka ndar disa foto të reja në Instagram, e që befasoj ndjekësit me poza interesante.

Alma Bektashi zgjodhi tryezën e ushqimit si vend për të pozuar.

Ndonëse është kokë e këmbë e veshur firmato, dhe po duket bukur./kosovarja

Shiko foton:

Të FUNDIT