Web Analytics

Pak para finales së Eurovisionit, Albina Kelmendi bën këtë veprim

Sonte (e shtunë) mbahet nata finale e Eurovision 2023.

Shqipëria përfaqësohet nga Albina Kelmendi dhe familja e saj me këngën “Duje”.

Artistja së fundmi ka kërkuar në rrjete sociale votat e shqiptarëve pak para nisjes së finales.

“Akrepat e orës sa vijnë e afrohen rrahjet e zemrës vijnë e shtohen”, ka shkruar ajo.

Më pas ka treguar se nga cila orë mund të votojnë dhe numrin që duhet të dërgojnë me mesazh.

Shiko videon:

Nga rubrika