Web Analytics

Pamje brenda shtëpisë mahnitëse të këngëtares Afërdita Demaku

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Afërdita Demaku është tejet aktive në skenën e muzikës.

Ajo tashmë po përgatitet për projektet e reja qe do ti lansoj për festat e fundvitit, por nuk është vetëm, krahë të fortë në muzikë ka vajzën dhe djalin.

Ajo ka publikuar foto në ‘Instagram’ ku shihet shtëpia e saj.

Andaj kjo është venë re edhe nga ndjekësit e saj duke e komplimentuar interierin e shtëpisë./Kosovarja/

Shiko fotot:

Nga rubrika