Web Analytics

Paraqitjet më interesante të Arbana Osmanit gjatë këtij sezoni të Big Brother VIP Albania

Prezantuesja Arbana Osmani prej vitesh mbetet njëra ndër moderatorët më të pëlqyera të publikut në ekranin Top Channel.

Ajo prezantoi për të dytin vit me radhazi spektaklit Big Brother VIP Albania, pas 10 sezoneve të këtij spektakli të realizuara me njerëz të zakonshme.

E teksa ishte drejtuese e programit të shumë ndjekur, Arbana sigurisht që mori vëmendjen e shumë spektatorëve nga java në javë edhe me dukjen e saj.

Në pothuajse çdo paraqitje, Osmani është munduar që të sjell llojllojshmëri ngjyrash dhe stilesh, duke lëvruar nga klasikja e deri tek modernja.

Me buzëqeshjen që e karakterizon, Arbana u duk thuajse në çdo mbrëmje të spektaklit joshëse dhe atraktive.

Telegrafi ju sjell më poshtë të gjitha paraqitjet e moderatores gjatë këtyre muajve në Big Brother VIP Albania 2. /Telegrafi/ Shiko fotot:

Nga rubrika