Web Analytics

Pas Luizit edhe Kiara festojë ‘natën e beqarisë’?

Botuar nga: InfoKosova

Kiara Tito ishte e ftuar në “Më lërë të flas” ku ka treguar se derisa mbrëmë Luizi festoi “mbrëmjen e beqarisë”, ajo do ta bëjë këtë sonte

Moderatorja dhe influencierja e rrjeteve sociale, Kiara Tito vazhdon të jetë më e përfolur se tre finalistët e Big Brother VIP Albania, derisa pritet që nesër të kurorëzohet me martesë, si pjesë e befasisë për Luiz Ejllin, fenomenin e këtij Big Brother.

Mbrëmë Luizi ishte ai që festoi “natën e beqarisë”, ku produksioni kishte dërguar disa vajza për të “vallëzuar për të gjatë mbrëmjes”.

Pas intervistës, që Kiara e ka bërë të mërkurën, moderatorja tha në këtë emision që kishte paraparë një “natë beqarie” me shoqe dhe së është përgatitur për këtë ajo tregoi edhe në një InstaStory.

Por, Kiara ka thënë se ka mundësi që festën ta organizoi në shtëpinë e saj, por nëse shkon në ndonjë klub sigurisht kjo do të vërtetohet.

Shiko foton:

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,022,753FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT