Web Analytics

Pas ndarjes nga Blero, gjoksi i Afrones ka përjetuar një ndryshim!

Nga: InfoKosova

Afrona Dika mbetet nga vajzat me te komentuara te kohës.

Martesa dhe me pas ndarja nga këngëtari Blero e beri te behet pjesë e pandashme e mediave, shkruan InfoKosova.

Afrona mbetet na vajzat me te bukura qe kemi.

Edhe pse pas ndarjes nga Blero, gjoksi i saj duket se ka përjetuar një ndryshim, duke mos e mbajtur trupin ne forme./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,385FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

Pas ndarjes nga Blero, gjoksi i Afrones ka përjetuar një ndryshim!

Nga: InfoKosova

Afrona Dika mbetet nga vajzat me te komentuara te kohës.

Martesa dhe me pas ndarja nga këngëtari Blero e beri te behet pjesë e pandashme e mediave, shkruan InfoKosova.

Afrona mbetet na vajzat me te bukura qe kemi.

Edhe pse pas ndarjes nga Blero, gjoksi i saj duket se ka përjetuar një ndryshim, duke mos e mbajtur trupin ne forme./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,385FansaPëlqeje
28,010NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT