Web Analytics

Pas problemeve me harresën, Sara Hoxha nis të kërruset

Ditë më parë blogerja, Sara Hoxha, tregoj se po ka probleme me memorien dhe se po harron pothuajse gjithçka.

Së fundmi, ajo ka postuar një video tjetër teksa ka treguar se po ka probleme me kurrizin e se po kërruset.

Një prej fansave i ka shkruar: Eh mi Sara, u kërruse dhe ti, harresa të ka kap, çdo ditë po ankohesh… Po plakesh mi gru.

Sara e ka publikuar në Instastory mesazhin e ndjekëses, duke thënë se ajo i ka dhënë “një shpullë fytyrës”, duke i dhënë në një farë mënyre të drejtë.

“Një shpullë fytyrës ishte kjo!”, ka shkruar ajo.

Shiko foton:

Nga rubrika