Web Analytics
E diel, 26 Maj, 2024
18.3 C
Pristina

Pas surprizës së Donaldit për Romeon, një tjetër helikopter mbërrin në BBV! Për cilin nga banorët?

Në BBV tashmë kemi parë të vijnë drona apo parashuta me mesazhe motivuese për banorët, ndërsa kanë nisur dhe helikopterët.

Pas surprizës me helikopter, karafila dhe një mesazh që Donaldi i ka bërë binjakut të tij, Romeos, një tjetër helikopter ka mbërritur pak më parë në shtëpinë e BBV.

Kësaj here, kjo ishte një surprizë për Julin, ku shkruhej “Godit si di ti”, ndërsa banori është emocionuar nga supriza që ka marrë.

Të fundit