Web Analytics

Pasi humbi peshë të madhe, Big Mama merrë guximin dhe shfaqet në këtë gjendje

Botuar nga: InfoKosova

Big Mama, këngëtarja e njohur shqiptare, është e njohur për zërin e saj të fuqishëm dhe prezencën e saj të mahnitshme në skenën muzikore.

Edhe pse nuk ka lansuar projekte të reja muzikore për një kohë të gjatë, ajo vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes së publikut.

Mirëpo, ka diçka që ka bërë që Big Mama të jetë temë e diskutimit në ditët e fundit – transformimi i saj i papritur fizik.

Humbja e peshës dhe ndryshimet drastike në pamjen e saj e kanë bërë atë shumë të përfolur në median sociale dhe përtej saj.

Këngëtarja e njohur ka pranuar se ndihet shumë mirë me transformimin e saj, duke i dhënë një frymë të re jetës së saj personale dhe profesionale.

Në fotografitë e fundit të publikuara, Big Mama shfaqet në një pamje tërësisht të ndryshme – e rregulluar bukur dhe e veshur me një fustan të shkurtër, ajo po shkëlqen me një pamje të jashtëzakonshme.

Kjo ndryshim i papritur dhe pamja e re që po shfaq, e bën Big Mama të duket më e sigurtë dhe më e bukur sesa kurrë më parë.

Shiko fotot:

Të FUNDIT