Web Analytics

Tag: Big Mama

U përfol se ishte sëmurë rëndë, zbulohet se çfarë kishte Big Mama

Fillimisht për të u fol se vuante nga sëmundja e rëndë e kancerit, por këngëtarja vendosi të sqaronte një...

Big Mama plas në të qeshura në studio kur i bëhet kjo pyetje!

Big Mama së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin e pasdites në T7, “Canapé”. Duke folur a për jeten...

Pasi humbi peshë të madhe, Big Mama merrë guximin dhe shfaqet në këtë gjendje

Big Mama, këngëtarja e njohur shqiptare, është e njohur për zërin e saj të fuqishëm dhe prezencën e saj...

Big Mama feston ditëlindjen, nuk do besoni sa vjeç mbushi këngëtarja!

Këngëtarja e njohur nga Tetova, Big Mama sot ka festuar ditëlindejen. Këngëtarja mjaft e dashur për publikun ka mbushur 38...

Rrëfimi rrënqethës i Big Mamës, tregon si i shpëtoi vdekjes, në atë incident humbi edhe shokun e ngushtë

Ajo shquhet për karrierën e gjatë muzikore, ndonëse një personazh shumë i pëlqyer nga publiku. Bëhet fjalë për artisten nga...

Big Mama sjell ‘nafaken’ nga Turqia

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama, është njëra nga artiset më të dashura për publikun. Këngëtarja po vazhdon të jetë...

Nervozohet Big Mama dhe gati e rrahu doktorin, kjo është arsyeja

Big Mama pa hezitim kishte treguar se se iu nënshtrua një operacioni për heqjen e tëmthit, prej të cilit...

Habit Big Mama, e pranon hapur se vdes për ish- burrin e këngëtares së njohur

Këngëtarja e mirënjohur Big Mama është tejet aktive më mbrëmje të shumta. Ajo gjithashtu ndanë momente nga puna dhe jeta...

Big Mama bën nderhyrje në pamje, kaq ndryshe duket

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama, është njëra nga artiset më të dashura për publikun. Humbja e peshës dhe ndryshimi...

Big Mama në paraqitjen e fundit duket një princeshë e vërtet

Big Mama si princeshë por, ku e ka princin? Artistja e madhe e skenës shqiptare, Big Mama, po e shijon...

Big Mama shkon në dasmë, me këtë veshje ‘tranon’ dasmorët

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama, është njëra nga artiset më të dashura për publikun. Ani pse ka kohë që...