Web Analytics

Big Mama në paraqitjen e fundit duket një princeshë e vërtet

Big Mama si princeshë por, ku e ka princin?

Artistja e madhe e skenës shqiptare, Big Mama, po e shijon suksesin e karrierës së saj shumë vjeçare.

Këngtarja së fundmi ka postuar disa imazhe ku është shfaqur me kurorë mbi kokë.

Në top formë dhe e buzëqeshur si gjithmonë teksa dukej si princeshë por, pa princ.

Kujtojmë se, para disa javësh ajo ka dhënë një intervistë teksa u pyet pse është ende beqare ajo tha me shaka se “meshkujt po ia kanë frikën”.

Nga rubrika