Web Analytics

Big Mama shkon në dasmë, me këtë veshje ‘tranon’ dasmorët

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama, është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë që nuk e kemi parë me një ndonjë projekt të ri muzikorë, ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes.

Humbja e peshës dhe ndryshimi drastik që ka bërë në fizikun e saj, e ka bërë atë shumë të përfolur, madje ajo ka pranuar se ndihet shumë mirë.

Këngëtarja po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka marrë pjesë në një dasmë.

E veshur me fustan të shkurt e të ngushtë dhe e rregulluar me shumë stil, Big Mama po shkëlqen.

Me këtë fustan provokues, Bigu duke se i ka ‘shashtrisë’ dasmorët. /ORAinfo/

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,203FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT