Web Analytics

Pasi Labi e la punën në KTV, bashkëshortja e tij reagon me këto fjalë para të gjithëve

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramin, e cila është gjithmonë e përfolur dhe e pëlqyer sidomos për paraqitjet e saj.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale, ku ka një numër të konsiderueshëm të njerëzve.

Sot Labi ka treguar se ka marrë vendim që ta lërë punën në KTV, derisa Qëndresa përmes një postimi ka treguar se është pranë tij në ҫdo vendim që ai merr.

Ajo ka shperndare postimin e Labit ne IntaStory derisa shkruajti: Gjithmone me ty!/ORAinfo/

Shiko foton:

Nga rubrika