Web Analytics

Pasi mohoi se ka qenë i lidhur me Xhulin, Noizy fillon raportin e ri të dashurisë më ish-banoren e Big Brother?

Reperi i njohur Noizy kohëve të fundit është komentuar shumë në lidhje me aludimet se ai dhe konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli kanë qenë në lidhje dashurie.

Këngëtari këto pretendime kishte thënë se nuk qëndrojnë dhe kishte kërkuar që të mos flitej më shumë për këtë temë.

Por sot Noizy është shfaqur në shoqërinë e një ish-banoreje të Big Brother-it.

Bëhet fjalë për modelen Jori Dellin, e cila u dallua për paraqitjen e saj në format.

Kanë qenë vetë dy protagonistët që kanë treguar që ndodhen në shoqërinë e njëri-tjetrit, reperi disi më i “hapur” duke postuar këtë foto ku duket Jori me bikini të bardha në një jaht në mes të detit.

Edhe vetë modeja ka publikuar në Instagram një foto vetëm të vendit, i cili qartë është i njëjti.

Shiko foton:

Nga rubrika