Web Analytics

Pasi tha se ‘Femrat e këtij BBV janë më të fortat’, Olta i përgjigjet Ledionit

Botuar nga: InfoKosova

Mbrëmjen e se shtunes gjatë prime-t Ledion Liço tha se femrat e këtij “Big Brother-i” janë më të fortat e çdo sezoni më parë.

Për këtë deklaratë të prezantuesit, ka ardhur një reagim nga ish-banorja e BBV2, Olta Goxhari.

Aktorja ka ripostuar në InstaStory një foto të sajën ku shkruhet, “Unë pasi Ledioni tha që ky BB ka femrat më të forta dhe më të bukura që ka patur ndonjëherë bigu”, dhe ku shihet duke qëndruar në një pozicion “gjykues”.

Postimin ajo e ka shoqëruar me shkrimin: “Ledion, ne nuk jetojmë në ashenser, të dëgjojmë”.

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT