Web Analytics

Pasi u kris miqësia në BBVA, Meritoni zbulon se si e kishte ndihmuar Romeon jashtë sa ishin shokë

Botuar nga: InfoKosova

Gjatë një bisede mes Jetmirit dhe Meritonit, ky i fundit shprehet mjaft i zhgënjyer nga Romeo, me të cilin ka pasur një miqësi jashtë BBV3.

Reperi tregon se ka qenë Meritoni, që i ka krijuar njohje Romeos në Kosovë në kohën kur nuk e ka besuar aksush.

Meriton: Kur s’ja ka dhënë dorën askush, unë ja kam dhënë. Nuk po flas vetëm për këtë. Po flas për profesionalizëm. S’i ka shkuar askush nëpër studio.

Kur se ka njohur Prishtinën, e kam sjellë në Prishtinë, e kam njohur me biznesmenë,e kam bërë shok me njerëz që ia ka parë hajrin. Ka edhe gjëra shumë më të thella. S’i ka besuar askush. Kam qenë në televizione që s’i ka qëndruar askush afër. Unë i di vetë reperat kur më kanë marrë në telefon.

Shiko videon:

Të FUNDIT