Web Analytics
E premte, 21 Qershor, 2024
21.2 C
Pristina

Pasi u rikthyen prapë bashkë, Kaderi ka nje mesazh për Lumbardhin

Pasi përjetuan një periudhë turbull dhe u përballën me shumë spekulime dhe thashetheme rreth marrëdhënies së tyre, Kader dhe Lumbardhi duket se janë në një rrugë të re, me një njoftim të ëmbël që ka lënë fansat e tyre në një entuziazëm të madh.

Në fund të fundit, pasi të dy kanë qenë të ndarë për një kohë të shkurtër, ata kanë treguar se marrëdhënia e tyre është rikuperuar në një nivel shumë të fortë.

Për të përforcuar këtë, Kader ka ndarë një postim në Instagram, duke iu drejtuar pikërisht partnerit të saj, Lumbardhit.

Në postimin e saj, Kader ka shkruar thjesht “Më mungon”, duke e vendosur në një kontekst të thellë emocional.

Ky mesazh është akoma më i rëndësishëm për fansat e tyre, pasi ai vjen nga largësia fizike, duke treguar se ndjenjat e tyre janë të palëkundura edhe pse janë të ndarë fizikisht.

Ky akt i Kaderit shpie në përfundimin se marrëdhënia e tyre është në një rrugë të qëndrueshme dhe të lumturie, edhe pse ata ndodhen në vende të ndryshme për momentin për arsye pune.

Kjo është një lajm i mirë për të gjithë ata që kanë ndjekur historinë e tyre dhe shpresojnë për një të ardhme të lumtur bashkë.

Shiko foton:

Nga rubrika