Web Analytics

Patën përplasje në BBV1, Donaldi bën veprimin që s’pritej ndaj Eixnhelit

Botuar nga: InfoKosova

Donald Veshaj dhe Einxhel Shkira ishin dy nga banoret e sezonit të parë të “Big Brother VIP Albania”, të cilët patën jo pak përplasje me njëri-tjetrin.

Mirëpo mbrëmjen e djeshme, u bë e ditur nëpërmjet promo-s së emisionit “Cherry on Top” me moderatore Bora Zemanin, e ftuara e rradhës në studio do të jetë pikërisht Einxheli.

“Besoj që ka shumë njerëz që do të habiten me praninë time”, tha Einxhel pas prezantimit në studio.

Në një video të shkurtër të “promo”-s, Bora i tha se Donaldi i ka shkruar një letër.

“Donaldi të ka shkruar një letër”, iu drejtua ajo.

Einxhel nga ana tjetër i thotë: “Nuk e përballoj dot, një sekond”.

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cherry On Top 🍒 (@cherryontop.tch)

Të FUNDIT