Web Analytics

Përplasen ashpër Azemi dhe Lumbardhi, kjo është aryseja

Botuar nga: InfoKosova

Azemi dhe Lumbardhi kanë debatuar me njëri-tjetrin.

Lumbardhi i ka thënë se “ti kur e ke pa se kam pasur ndjenja për Albën i ke shkuar mbrapa, kjo është burrnia”.

Kurse Azemi iu ka përgjigjur duke i thënë “qka është burrnia që ke thënë cilën femër me zënë tash.”

Për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm./Klankosova/

Shiko videon:

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT