Web Analytics

Përpos agjërimit Armonda lexon edhe Kuran, ndjekësit befasohen me foton

Botuar nga: InfoKosova

Armonda dhe Flamuri, cifti i rrjeteve sociale janë mjaft aktive.

Ata ndajnë shumë momente me ndjekësit e tyre ku kanë treguar se të dy janë agjërues të Ramazanit.

Madje, disa herë Armonda ka treguar se ka përgatitur ushqimin dhe ka shkuar për të ngrënë iftar tek puna e Flamurit.

Por, në një foto së fundmi shihet se në shtëpi Armonda e mban edhe librin e shenjtë Kuranin, duke befasuar ndjekësit./InfoKosova/

Shiko foton:

Të FUNDIT