Web Analytics
E diel, 16 Qershor, 2024
29.8 C
Pristina

Përpos fustanit, Arbana Osmani “shokon” edhe me çmimin e varëses sonte në finale

Ndërkohë që të gjithë flasin për fustanin dhe çmimin e tij, surpriza e veshjes së Arbana Osmanit sonte qëndron te varësja.

Moderatorja e “Big Brother VIP” mban në këtë natë finale në qafë varësen me çmim 80 mijë dollarë.

Varësja quhet “Snow White and Rose Red”.

Kjo varëse nga Stenzhorn përmban afërsisht 27 karat rubin dhe 11 karat diamante të bardhë.

Nga rubrika