Web Analytics

Përpos fustanit, Arbana Osmani “shokon” edhe me çmimin e varëses sonte në finale

Botuar nga: InfoKosova

Ndërkohë që të gjithë flasin për fustanin dhe çmimin e tij, surpriza e veshjes së Arbana Osmanit sonte qëndron te varësja.

Moderatorja e “Big Brother VIP” mban në këtë natë finale në qafë varësen me çmim 80 mijë dollarë.

Varësja quhet “Snow White and Rose Red”.

Kjo varëse nga Stenzhorn përmban afërsisht 27 karat rubin dhe 11 karat diamante të bardhë.

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,028,066FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT