Web Analytics
E mërkurë, 12 Qershor, 2024
20.7 C
Pristina

Presidentja Osmani fton të gjithë që ta përkrahin Familjen Kelmendi në Eurovison

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, i ka dalë në përkrahje këngëtares shqiptare, Albina Kelmendi, e cila bashkë me familjen e saj po e përfaqëson Shqipërinë në Eurovision.

E para e shtetit përmes një postimi në Instagram kërkoi që të gjithë të jenë “sonte në mbështetje të Albinës dhe Familjes Kelmendi”.

Kujtojmë se Shqipëria përformoi e 10-ta në Eurovision, ku pati një paraqitje elektrizuese në Liverpool.

Nga rubrika