Web Analytics
E premte, 2 Qershor, 2023

Presidentja Osmani fton të gjithë që ta përkrahin Familjen Kelmendi në Eurovison

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, i ka dalë në përkrahje këngëtares shqiptare, Albina Kelmendi, e cila bashkë me familjen e saj po e përfaqëson Shqipërinë në Eurovision.

E para e shtetit përmes një postimi në Instagram kërkoi që të gjithë të jenë “sonte në mbështetje të Albinës dhe Familjes Kelmendi”.

Kujtojmë se Shqipëria përformoi e 10-ta në Eurovision, ku pati një paraqitje elektrizuese në Liverpool.

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu