Web Analytics

Pse Olta nuk e uroi Luizin për dasmën me Kiarën?, habit me përgjigje

Botuar nga: InfoKosova

Banorët e këtij edicioni në BBV2 do të mbeten gjatë në memorien e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre.

Pavarësisht gjithçkaje, neve na mbetet të presim për edicionin e tretë të tij.

Pas mbarimit të finales së madhe, Olta Gixhari dha një intervist për “Shqipëria Live”, ku është pyetur për momentin e përqafimit të saj dhe Luiz Ejllit, pasi ai u shpall fitues.

Pamë një përqafim të ngohtë mes teje dhe Luizit, çfarë i the?

“Çfarë mendoni ju që i thash… i urova fitoren, i thash bravo, urime, i thash qetësohu se gjithçka është në rregull.

Jo harrova, po fitorja është më e rëndësishme se ai është martuar 3 herë deri tani, kemi kohë ta urojmë për dasmën, po fitorja është shumë e madhe…

Kiarën e ka, nuk është risi, ka kohë që e ka …. do ta uroj sapo të vij të pimë ca gota …”.

Shiko videon:

Të FUNDIT