Web Analytics

Publikohet foto e Robert Berishes nga kazino, çfarë po bën atje?

Botuar nga: InfoKosova

Këngëtari dhe moderatori Robert Berisha së fundmi postoi një fotografi në kazino.

Ai duket se është duke sjellë një projekt të ri, ku disa pjesë të kripit po i xhiron në kazino.

Kujtojmë që vendi jonë që një kohë të gjatë ka ndaluar funksionimin e lojërave të fatit.

Nga kjo kuptohet se klipi po xhirohet jashtë vendit tonë./Kosovarja/

Shiko foton:

Të FUNDIT