Web Analytics

Publikohet foto, nuk do të besoni si dukej Olsi Bylyku para disa viteve

Olsi Bylyku është një nga aktorët më të njohur.

Ai kohëve të fundit e ka provuar veten edhe në muzikë e që po ka mjaft sukses.

Ai ka sjellur disa hite duke u pëlqyer nga publiku.

Por, vëmendje ka marrë edhe me ndryshimin në pamje ku së fundmi është publikuar në rrjete sociale një foto ku shihet para 6 viteve dhe sot.

Dallimi është goxha i madh./InfoKosova/

Shiko foton:

Nga rubrika