Web Analytics
BallinaSHOWBIZPublikohet fotografia e rrallë nga dasma e Ramushit me Anitën

Publikohet fotografia e rrallë nga dasma e Ramushit me Anitën

Është publikuar një foto e rrallë e ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj me bashkëshorten e tij, Anita, në ditën e dasmës.

Ata u njohën gjatë punës para shumë viteve, Anita në atë kohë punonte në Radio Kosova dhe Ramush Haradinaj kishte shkuar atje për një intervistë.

Dashurinë e lindur në studion e një televizioni e kurorëzuan në martesë e krijuan një familje të bukur.

Bashkëshortja e Haradinajt, Anita ka treguar se dasma e tyre ishte organizuar në Gllogjan./Infokus/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit